Jak przeżyć pandemię i odnaleźć swoje miejsce po niej?

Koronawirus rujnuje nasze zdrowie, finanse, plany na przyszłość i likwiduje nasze emerytury.

Jeśli nie zabezpieczymy się, zagraża nam śmiercią lub ciężką chorobą.

W obliczu kryzysu trzeba określić priorytety i zaplanować działania, tak by przetrwać i w miarę możliwości wyjść obronną ręką. Światowy kryzys to zagrożenie ale i szansa. Po Covid nic już nie będzie takie samo. Trzeba działać dziś , tu i teraz by zachować zdrowie ale warto też zastanowić się Co dalej?

Warto czas zarazy wykorzystać by przygotować się do przyszłej rzeczywistości.

Moje przygotowania zacząłem w 2014 roku (dlaczego piszę w o Nas) od tego czasu uczę się na swoich i cudzych błędach.

Mam o 5 lat więcej doświadczenia niż większość moich Kolegów. Gromadzę kapitał na te trudne czasy (nie chodzi mi o pieniądze). Wierzę we współpracę i wspólne działanie dlatego zainicjowałem w zeszłym roku Sąsiedzkie Święto Cukini a potem Dyni. Wiem, że wiedza rośnie przez dzielenie się nią i dlatego dziś prowadzę ten blog.

Niestety media nam nie pomagają, próbują nas przestraszyć nawet za cenę przekazywania nieprawdziwych informacji. Dlatego jeszcze ważniejsze jest zachowanie równowagi i zbieranie danych z różnych źródeł.

Zapraszam Cię do udziału w dyskusji. Razem możemy więcej.

Zapisz się, żebym mógł przesyłać Ci kolejne informacje! Przygotowałem wpis Masks4ALL – 3 powody dlaczego trzeba nosić maseczki i skąd je brać., jeśli się zgodzisz, chętnie się nim podzielę.

Dotychczas opublikowane artykuły: