II Sąsiedzkie Święto – Dar Dyni

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby w miłej atmosferze posmakować różnorodnych potraw z dyni, wymienić się przepisami i podzielić praktycznymi radami. A jeśli chciałbyś poczęstować nas daniem własnoręcznie przygotowanym swojego pomysłu, będziemy zaszczyceni.

To już II-ie spotkanie smakoszy domowego, zdrowego jedzonka w gminie Wiązowna. Tym razem kolej na dynię w przeróżnych odsłonach smakowych.

Czekamy na Was w sobotę 5 października br. w godzinach między 16-tą a 18-tą pod adresem: „Mój Rynek” ul. Lubelska 33a w Wiązownej.

Celem tego wydarzenia jest przede wszystkim wspólne, miłe spędzenie czasu przy wybornych potrawach, a przy okazji nauka jak zdrowo odżywiać się. Zapraszamy bezwzględnie wszystkich: dzieci młodzież i dorosłych. Fajnie jeśli przygotujesz coś własnego na wydarzenie, ale nie jest to konieczne.

Po prostu przyjdź i smakuj różne potrawy.

Cukinia była królową naszego pierwszego i zarazem premierowego spotkania. Frekwencja przekroczyła nasze oczekiwania (relacja na cukinia.asoft.pl), dlatego zgodnie z obietnicą postanowiliśmy uczcić kolejne warzywo.

Możesz zgłosić się do konkursu na stronie cukinia.asoft.pl a wydrukujemy Ci wizytówkę i listę potraw – ułatwi to głosowanie w konkursie.

Kto ma nadmiar plonów w swoim ogrodzie także może się wymienić lub podzielić z innymi.

Gościnny „Mój Rynek” udostępnia nam stoły i zadaszenie. Będą potrzebne własne nakrycia do degustacji (talerz, sztućce, kubek, serwetka) ,a jeśli ktoś potrzebuje, także i krzesło. Dbamy o naszą Planetę, dlatego proszę unikajmy jednorazówek. Ponieważ jesteśmy w miejscu publicznym, zatem alkohol jest wykluczony (nawet z dyni).

Ze swej strony obiecuję kilka niespodzianek z dyni w różnych smakach .

Zapraszam wszystkich chętnych do dzielenia się przygotowanymi potrawami jak też przepisami na warzywne smakołyki.

Proszę przyjdź i zaproś każdego kogo chciałbyś zobaczyć przy swoim stole.

Zaprasza Rodzina Chwalczuków

sobota 5 października 2019 godz 16-18 „Mój Rynek” w Wiązownie