Bilans zamknięcia pandemii – polskie źródła

Jak zaczynałem pisać te artykuły praktycznie nie było polskich źródeł na temat pandemii. By zobaczyć inny punkt widzenia musiałem opierać się wyłącznie na źródłach zagranicznych. Dzis jest nieco lepiej i w sieci jest dostępne trochę więcej źródeł.

  • Jeśli pamiętasz co oznacza monopol informacyjny i do czego prowadzi.
  • Jeśli chcesz wyrobić sobie swoje zdanie oparte na czymś więcej niż propaganda masowych mediów.
  • Jeśli interesuje Cię stanowisko polskich lekarzy

Poniżej znajdziesz źródła w języku polskim które pozwolą na lepsze zrozumienie otaczającego nas świata.

Dodałem do swoich artykułów podtytuł „tylko dobre wiadomości” ale z czasem coraz trudniej przychodziło mi znajdowanie pozytywów. Dziś kończę ten wątek bo zrozumiałem, że nie czas na szukanie dobrych wiadomości. Dziś trzeba je tworzyć. Dlatego uruchomiłem grupę na Telegramie której celem jest zachowanie młodości a przez to i zdrowia do 120 lat i później niezależnie od tego co jeszcze zafundują nam rządzący i ich media. Zapraszam do grupy: https://t.me/WiazownaZdroj Każdy z nas potrzebuje drugiego człowieka i osobistego kontaktu. Sieć próbuje go zastąpić. Nie uda się to, chyba że przeniesiemy się całkowicie do przestrzeni wirtualnej. Tylko czy dalej pozostaniemy ludźmi.


COVID-19 nie taki groźny

Do walki z pandemiczną propagandą nie musimy wykorzystywać argumentów „spiskowych”. Nauka i fakty stoją po naszej stornie. Dr n. med. Piotr Witczak

https://psnlin.pl/artykuly,covid-19-nie-taki-grozny,25,97.html

GRUPA C19

Analiza przyczyn i skutków związanych z COVID-19

Jesteśmy pozaparlamentarną społeczną grupą do spraw COVID-19.

Zachorowalność Polaków na covid-19 i prowadzona przez polski rząd aktywność prawna, polityczna i epidemiologiczna, zmuszają nas do działania.
Decyzje rządu, tłumaczone Polakom tzw. „pandemią”, budzą w nich wątpliwości, opór i podejrzenie o niejednoznaczne cele tych działań.
Wsłuchując się w wiele głosów ludzi, którzy zwracają się do nas z tymi wątpliwościami, powołaliśmy do życia zespół pod nazwą Grupa C19. ….


Ordo Medicus

Oświadczenie dla prasy w związku z powstaniem Instytutu Ordo Medicus i konferencją dotyczącą szczepień dzieci przeciw COVID-19
https://ordomedicus.org/oswiadczenie-dla-prasy-w-zwiazku-z-powstaniem-instytutu-ordo-medicus-i-konferencja-dotyczaca-szczepien-dzieci-przeciw-covid-19/


8 POWODÓW DLACZEGO 'SZCZEPIONKI’ MRNA CIĘ ZABIJĄ – DR SHERRI J. TENPENNY

Dr Sherri J. Tenpenny jest lekarką medycyny osteopatycznej, dyplomowaną w trzech specjalizacjach, znana najpowszechniej z wypowiedzi na temat negatywnego skutku szczepień. Gościła w licznych stacjach telewizyjnych i radiowych (np. Dr. Oz Show i the Today Show Australia). Wykładała na Cleveland State University i Case Western Reserve Medical School, była prelegentem na konwencjach, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, jako uznany ekspert w szerokim zakresie tematów z medycyny integracyjnej, w tym termografii piersi, hormonów, medycznego zastosowania jodu i niekorzystnego wpływu szczepionek na zdrowie. https://m.cda.pl/video/732027278


Wykopane w internecie:


✅OSOBY NIEZAIGLOWANE, które nie są chore, które
kiedyś nazywano zdrowymi, są uważane za
niebezpieczne.

✅OSOBY, KTÓRE BYŁY CHORE,
ale wyzdrowialy, są ozdrowiencami , ale tylko 6
miesięcy. Później też są niebezpieczni.

✅OSOBY ZAIGLOWANE mogą być chore i przenosić
wi*usy, ale robią to BEZPIECZNIE.Poniżej szwedzkie informacje podparte setkami materiałów źródłowych, dostępne także w wersji polskiej (trzeba wybrać język).

Podobno obraz jest wart 1000 słów poniżej kilka tysięcy słów które musisz dopowiedzieć sobie sam:

moda na rok 2023
BAdanie The Lancet
BAdanie The Lancet
Powtórka z historii
C19 shots
Czym się wyróżnia najbardziej śmiertelny wirus w historii
New normal